MARLJIVI STATISTIČARI IZRAČUNALI KOLIKE SU ŠANSE ZA PROLAZAK REALA: / U Madridu se nemaju čemu veseliti

Uzvratni susret na rasporedu je 17. ožujka u Manchesteru

26.2.2020.
23:09

U najzvučnijem susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Manchester City je na gostovanju pobijedio Real Madrid sa 2-1. Sudar "Kraljeva" i "Građana", svakako je jedna od poslastica osmine finala elitnog natjecanja "Starog kontinenta", a u prvom susretu slavili su gosti okrenuvši rezultat u posljednjih 12 minuta utakmice.

RASPAD SISTEMA U MADRIDU: /

Man City u manje od 5 minuta preokrenuo utakmicu, Ramos dobio crveni; Lyon iznenadio Ronalda i moćni Juve

Real je poveo u 60. minuti preko Isca, no gosti su okrenuli rezultat golovima Gabriela Jesusa u 78. minuti i Kevina de Bruynea u 84. minuti iz jedanaesterca. Real je utakmicu zaključio s igračem manje nakon to je u 86. minuti isključen Sergio Ramos. Luka Modrić je igrao za Real od prve minute, u 54. minuti je zaradio žuti karton, a teren je napustio u 84. minuti.

Statističari su nakon utakmice donijeli lopše vijesti za pristalice Madrida. naime, izračunali su da su im šanse za prolazak u četvrtfinalu samo šest posto.