MANCHESTER CITY PROBIO SE NA DRUGO MJESTO LJESTVICE: / Gradski rival i dalje drži prvu poziciju

Manchester City sada ima 35 bodova iz 17 susreta, dva manje uz utakmicu manje od lidera, gradskog rivala Manchester Uniteda

17.1.2021.
22:47

Nogometaši Manchester Cityja probili su se na drugo mjesto ljestvice engleskog prvenstva uvjerljivom 4-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Crystal Palacea u susretu 19. kola.

Dvostruki strijelac bio je Stones (26, 68), a po jedan gol dodali su Gundogan (56) i Sterling (88).

Manchester City sada ima 35 bodova iz 17 susreta, dva manje uz utakmicu manje od lidera, gradskog rivala Manchester Uniteda, koji je ranije u nedjelju u velikom derbiju odigrao 0-0 na gostovanju kod Liverpoola, a isti broj bodova ima treći Leicester City, dok četvrti Liverpool zaostaje jedan bod.

Tottenham svladao Sheffield United

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United sa 3-1 (2-0). Tottenham je poveo 2-0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute potom Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti.

Ovom pobjedom peti Tottenham ima po 33 boda, dok je Sheffield United ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, čak šest manje od pretposljednjeg West Bromwich Albiona.