MAĐARSKI MEDIJI U NEVJERICI: / 'Na noć u Splitu nećemo biti ponosni, primili smo ponižavajuće golove'

Utakmica je odigrana u fantastičnoj atmosferi prepunog Poljuda

10.10.2019.
23:33
Igor Soban/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija na korak je do plasmana na Europsko prvenstvo 2020. godine nakon što je u susretu 6. kola E skupine pred 33.000 gledatelja na stadionu Poljud pobijedila Mađarsku sa 3-0.

VATRENI RAZBILI MAĐARE I DOŠLI NA KORAK DO EURA: /

Modrić i Petković bacili krcati Poljud u trans, Modri zabio gol za pamćenje

Pogotke su za Hrvatsku postigli Luka Modrić (5) i Bruno Petković (24, 42). Ivan Perišić je u 55. minuti promašio kazneni udarac, a Mađar Laszlo Kleinheisler je isključen u 57. minuti.

Reakcije

Mađarski mediji nisu imali razloga za zadovoljstvo.

"Reprezentacija samoj sebi podmetnula nogu protiv Hrvatske uz užasne greške", piše 24.hu.

Nemzeti Sport je bio malo žešći u ocjeni predstave gostiju.: 'Mađarska noćna mora u Splitu: Hrvatima je bilo dovoljno jedno poluvrijeme'

'Noć u Splitu na koju nećemo biti ponosni: Mađari nisu imali šanse protiv Hrvata', piše pak Blikk.hu .

Mađarska primila ponižavajuće golove u Hrvatskoj, naslov je teksta na portalu Hvg.hu.