LUDI OBRAČUN DIVOVA NA ZAPADU: / Westbrookovih 49 i rekordna noć nisu pomogli protiv Hardena i Rocketsa

Sinoć je na parketima NBA lige odigrano osam utakmica, ma najzanimljivije bilo u Houstonu gdje su Rocketsi tijesno slavili nad Oklahoma Cityjem 118:116.

6.1.2017.
8:36

Pritom niti sjajna večer Russela Westbrooka nije bila dovoljna Oklahomi da upiše pobjedu. Westbrook je, naime, upisao 49 poena čemu je nadodao pet asistencija i osam skokova.

Uz to je zabio osam trica što mu je rekord na jednoj utakmici. Kod domaćina najbolji je bio James Harden s 26 poena, 12 asistencija i osam skokova.

Od hrvatsklih košarkaša na parketu su bili tek Bojan Bogdanović i Dragan Bender. Brooklyn je stigao do još jednog poraza. Indiana Pacers slavila je sa 121:109, a Bogdanović je za u 12 minuta zabio tri poena uz dvije asistencije.

Phoenix Sunsi su pak slavili protiv Dallas Mavericksa 102:95. Bender je proveo 13 minuta na parketu te je ubilježio jedan skok.

San Antonio Spursi stigli su do 17 pobjede u nizu svladavši Denver Nuggetse 127:99.