LUDA UTAKMICA U AMERICI: / Roma srušila Tottenham u rijetko viđenoj završnici, pogledajte golijadu

26.7.2017.
8:33

Roma je povela u 13. minuti, kad je Argentinac DiegoPerotti realizirao kazneni udarac. Turski veznjak CengizUnder povećao je prednost Rimljana na 2-0 u 70. minuti. No, uslijedio je veliki povratak Spursa.

U 87. minuti Winks je smanjio na 2-1, a u prvoj minuti sudačke nadoknade Nizozemac VincentJanssen izjednačio je na 2-2.

Još se nije stišalo slavlje navijača engleskog premierligaša, kad je samo minutu poslije 18-godišnji MarcoTumminello postigao pogodak za konačnih 3-2 i pobjedu Rome.

Do kraja američke turneje Tottenham još čeka dvoboj protiv Manchester Cityja u subotu, točno u ponoć po srednjoeuropskom vremenu, na stadionu u Nashvilleu, dok će Roma igrati u nedjelju (22 sata) protiv Juventusa na Gillette stadionu u Foxboroughu, predgrađu Bostona.