LOVREN SKRIVIO GOL: / Brutalno je ono što su mu Liverpoolovi fanovi nakon toga napravili

Europski prvak Liverpool je u dvoboju 3. kola E skupine na gostovanju pobijedio Genk sa 4-1

23.10.2019.
23:03
Screenshot

Hrvatski reprezentativac zaista nema sreće. nakon što je solidno odradio prvih 45 minuta utakmice između Genka i Liveproola koje je završili 0:1 u korist branitelja naslova našao se neopravdano na udaru navijača.

NAVIJAČI RAZAPINJU LOVRENA: /

Liverpool poveo, ali fanovi nemaju milosti za Vatrenog: 'Kako je on još uvijek u ovom klubu'

Međutim, opravdano su ga napali nakon što je u 88. minuti pokvario veliko slavlje Redsa. Liverpool je vodio 4:o nakon što je dva gola dao Oxlade-Chamberlain te po jedan mane i Salah, da bi Odey zabio za gen nakon što je Lovren izgubio loptu.

Možda su i njegovi suigrači nakon toga mogli bolje reagirati, no na koncu nisu uspjeli spriječiti pogodak. Lovren je za to kažnjen nezapamćenom ispadima navijača na Twitteru.