LOVREN NAPOKON DOŠAO NA SVOJE: / Navijači Liverpoola odali priznanje Vatrenom nakon debakla u Beogradu

Hrvatski reprezentativac na kraju je propustio susret jer se nije osjećao dobro.

7.11.2018.
12:47

Nogometaši Liverpoola na iznenađenje nogometne javnosti izgubili su 2-0 od Crvene zvezde na Marakani, samo dva tjedna nakon što su srpskog prvaka pregazili na Anfieldu gdje su im utrpali četiri komada.

DELIJE KOPIRALE SVJETSKI HIT I – ODUŠEVILE: /

Poslušajte kako u njihovoj izvedbi zvuči pjesma koju sigurno znate

Zvezda je povela u 22. minuti. Nakon kornera najviši je bio Milan Pavkov, koji trese mrežu. Novi šok gostima ponovno je priredio Zvezdin centarfor Milan Pavkov, koji je u 29. minuti odličnim udarcem sa 23 metra pogodio za 2-0. U drugom poluvremenu Liverpool je opsjedao gol Zvezde, ali domaćini su se znalački branili i uspjeli doći do velike pobjede.

Ostao na tribinama

Hrvatski branič Dejan Lovren doputovao je u Beograd, ali je na kraju bio prisiljen propustiti susret jer se nije osjećao dobro. Umjesto njega mjesto uz Virgila van Dijka zauzeo je Joel Matip. S obzirom na ishod utakmice na Twitteru se izrodila rasprava među pristalicama Liveproola oko Lovrenove uloge u momčad.

Od dolaska među Redse Vatreni je trpio izrazito žestoke kritike, ali to se počelo mijenjati nakon što je ovu kalendarsku godinu odigrao vrhunski. Snažna konkurencija u vidu nizozemskog stopera sigurno je dodatno pridonijela poboljšanju njegove igre.