LOVREN NA UDARU ZVIJEZDE LIVERPOOLA: / Nizozemac poludio zbog poteza hrvatskog stopera

Hrvatski reprezentativac nije se proslavio tijekom derbija.

4.1.2019.
16:38

U velikom derbiju 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na svom stadionu svladao Liverpool sa 2-1 (1-0) i tako smanjio zaostatak na vrhu ljestvice na četiri boda.

LOVREN OPET NA STUPU SRAMA: /

Navijači se upravo natječu koji će od njih bolje uvrijediti Hrvata

Nemoćan kraj Aguera

City je poveo u 40. minuti preko Agüera koji se u petercu Liverpoola odlično okrenuo i pored Lovrena snažnim udarcem zatresao mrežu. Gosti su poravnali u 64. minuti golom Firmina, no pobjedu domaćima osigurao je najbolji igrač utakmice Sane preciznim udarcem u 72. minuti.

Lovren /AFP

U posljednjim trenucima utakmice dogodila se zanimljiva situacija. Naime, hrvatski branič imao je loptu na serdini terena te ju je odlučio poslati u kazneni prostor Cityja.

No, na kraju je propala posljednja prilika Redsa za eventualno izjednačenje. Na njegov potez burno je reagirao Virgil van Dijk te je ljutito vikao prema njemu. Na snimci se također mogla vidjeti i reakcija Jurgena Kloppa na tu situaciju i ne može se reći da je bio presretan takvim razvojem događaja.