LIVAJIN SUIGRAČ ZABIO STRAŠNU GOLČINU U 94. MINUTI: / Sjajnim škaricama osigurao AEK-u finale Kupa

Marko Livaja odigrao je cijelu utakmicu za domaći sastav koji će igrati u finalu Kupa

19.4.2018.
11:46
Screenshot

AEK našeg Marka Livaje izborio je finale grčkog kupa pobjedom 1-o protiv AEL Larisee i to na kakav način.

Strijelac jedinog pogotka bio je Lazaros Christodoulopoulos koji je u igru ušao u 52. minuti. Igrači AEK-a izveli su korner u 94. minuti pri rezultatu 0-0, a lopta je otišla do druge stative gdje je Lazaros ostao usamljen.

Primio je loptu prsima i fantastičnim škaricama pogodio za veliku pobjedu pored ukopanog vratara Larisse. U prvoj utakmici Larissa je slavila rezultatom 2-1 te je AEK-u u uzvratu bila potrebna barem minimalna pobjeda.

Marko Livaja odigrao je cijelu utakmicu za domaći sastav koji će u finalu Kupa igrati protiv PAOK-a koji je u dvije utakmice bio bolji od Panioniosa.