LILLE POBJEGAO PSG-U I KOVAČEVOM MONACU: / Bradarić ušao s klupe i asistirao nakon 12 sekundi

Lille sada ima šest bodova prednosti ispred Paris Saint Germaina, ali i utakmicu više

9.4.2021.
23:31

Vodeća momčad francuskog nogometnog prvenstva Lille otvorio je 32. kolo pobjedom 2-0 (0-0) na gostovanju u Metzu, a za drugi pogodak asistirao je mladi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.

KOVAČ U VELIKOJ DRAMI IZBORIO ČEVRTFINALE KUPA: /

Hrvatski trener ranije točno predvidio kako će utakmica završiti

Lille je poveo u 60. minuti pogotkom Turčina Buraka Yilmaza.Bradarić je u igru ušao u 88. minuti, a 12 sekundi kasnije je njegovo dodavanje dovelo do pogotka Turčina Zekija Čelika za konačnih 2-0.

Monaco na -7

Domaća momčad je imala priliku za vodstvo u 17. minuti, ali je vratar Lillea Mike Maignan obranio kazneni udarac Aaronu Leyi.

Lille je 20. pobjedom u sezoni došao do 69 bodova i povećao prednost pred drugoplasiranim Paris Saint-Germainom na šest bodova, ali s utakmicom više. Trećeplasirani Monaco zaostaje sedam bodova. Metz je na desetoj poziciji s 42 boda.