NIKO KOVAČ ODRŽAO MALU ŠKOLU NOGOMETA POCHETTINU: / Bayern utrpao sedam komada Spursima usred Londona

Kovač je dirigirao Bayernovom rapsodijom u kojoj je prva violina bio Serge Gnabry koji je zabio čak četiri gola

Galatasaray - PSG 0-1

Oktoberfest je stigao u London, Tako je jedan engleski novinar opisao pobjedu Bayerna. Niko Kovač i njegova momčad školovali su Tottenham pred njihovim navijačima, a junak susreta bio je Serge Gnabry koji je zabio četiri konada u mrežu Spursa.

Ali Tottenham je bolj krenuo. Korejac Son već je u 12. minuti donio Spursima prednst pred domaćim navijačima. No to je zapravo bilo sve od Tottenhama večeras.

CITY SLOŽIO MODRIMA AKCIJU KAO IZ PES-A: /

Pogledajte kako su Pepove moćne trupe probile Dinamo

Bayern je krenuo gaziti žestoko i već je u prvom dijelu došao ne samo do izjednačenja, već i do prednosti. U 15. minuti Joshua Kimmich pogodio je iz daljine, a sa sličnog mjesta krajem prvog dijela pogodio je sjajni Poljak Robert Lewandowski.

A onda je krenuo "Serge Gnabry show". Bayernov mladić u samo dvije minute, od 53. do 55. pogurao je Kovačevu momčad do dva gola razlike, a kasnije se Pochettinova momčad potpuno raspala. obrana je počela propuštati sve, a to je samo poziv za krvoločne strijelce Gnabryja i Lewandowskog da zabiju ukupno sedam komada u mrežu Spursa. Harry Kane zabio je iz penala, ali nije nimalo poboljšalo dojam.

Ivan Perišić je u igru ušao u 71. minuti zamijenivši Kingsleya Comana.

Juve lako do pobjede

Jedina utakmica koja je bila rezultatski zanimljiva osim ove Bayernove bila je utakmica Crvene Zvezde i Olympiakosa. Grci su poveli golom Semeda u 37. minuti, a crveni karton Benzie u 58. minuti promijenio je sve. Vulić je započeo preokret u 62. minuti, a posao su na samom kraju utakmice dovršili Boakye i Milunović.

Juventus je kod kuće došao do lagane pobjede protiv Leverkusena. Golove su zabili svi Sarrijevi napadači. Započeo je Higuain, nastavio Bernardeschi, a završio Ronaldo za 3:0 Juventusa. Atletico Madrid bio je također uvjerljiv protiv Lokomotiva iz Moskve. Dva gola za Madriđane zabili su Joao Felix i Thomas Partey. PSG je golom Maura icardija slomio Galatasaray.

FT Gotove su utakmice.

88' Crvena zvezda zabila je dva komada u završnici i slavila protiv Olympiakosa.

88' A zabio je Juventus svoj treći pogodak. Tko drugi nego - Cristiano Ronaldo! Pogledajte njegov gol OVDJE.

88' Sedam komada u mreži Tottenhama. Kakva sramota za Spurse. Što čeka Pochettina i njegove igrače večeras, ne želimo ni zamišljati. Pogledajte sedmi gol OVDJE.

87' Lewandowski zabija za 2:6 Bayerna, pa ovo je neviđeno! Pogledajte šesti gol Bayerna OVDJE.

83' Još jedan gol Sergea Gnabryja za veliku pobjedu Bayerna usred Londona. Pogledajte njegov gol OVDJE.

71' Ušao je u igru za Bayern Ivan Perišić koji je izostao s prošle utakmice zbog bolesti.

65' U Manchesteru je Dinamo primio gol. Pročitajte više .

65' Izjednačila je Crvena zvezda protiv Olympiakosa. Vulić je zabio, a ostali su Grci i bez igrača. Benzia je dobio crveni karton. Vulićev gol pogledajte OVDJE.

62' Juventus vodi 2:0 protiv Bayer Leverkusena. Bernardeschi je ovaj put strijelac za Staru Damu. Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

62' Atletico Madrid povećao je vodstvo u Moskvi. Thomas Partey je strijelac za goste. Pogledajte gol OVDJE.

61' Pretvorilo se ovo u golijadu u Londonu, gdje je Harry Kane zabio gol iz penala. Pogledajte njegov gol OVDJE.

54' I još jedan pogodak Bayerna! Pa Niko Kovač sad drži malu školu nogometa Pochettinovom Tottenhamu. Strijelac četvrtog gola opet je Gnabry. Pogledajte taj gol OVDJE.

53' Još jedan pogodak za Bayern i to je veliki preokret Nike Kovača i Bayerna u Londonu. Zabio je ovaj put Serge Gnabry. Pogledajte gol OVDJE.

50' Stiže do prvog pogotka i PSG. Mauro Icardi je zabio gol. Pogledajte ga OVDJE.

48' Na startu drugog dijela Atletico Madrid stigao je do pogotka. Strijelac je Joao Felix. Pogledajte njegov gol OVDJE.

46' Krećemo u drugo poluvrijeme.

HT Gotovo je prvo poluvrijeme. Na Etihadu je Dinamo uspio održati "nulu" protiv moćnog Cityja. Više o tome pročitajte .

45' Na samom kraju prvog dijela Lewandowski zabija za veliki preokret u Londonu. Bayern sad vodi 1:2. Pogledajte gol napadača Bayerna OVDJE.

37' Olympiakos je poveo u gostima kod Crvene zvezde. Gol je zabio Semedo, Pogledajte ga OVDJE.

36' Dok se bavimo ostalim utakmicama, na Etihadu Dinamo igra dobru utakmicu protiv Manchester Cityja, a BBB dominira na tribinama. Kako to sve izgleda, pogledajte i pročitajte u članku:

17' Juventus je načeo mrežu Bayer Leverkusena. Zabio je Gonzalo Higuain, a njegov gol pogledajte OVDJE.

15' Ekspresno se vratio Bayern. Pogodio je Joshua Kimmich. Pogledajte njegov pogodak OVDJE.

12' Tottenham je poveo pogotkom Sona nakon velike greške Bayernove obrane. Pogledajte taj pogodak OVDJE.

5' Niko Kovač je stigao na teško gostovanje, ali statistika je na njegovoj strani.

1' Počele su utakmice Lige prvaka diljem Europe. Pratimo sve utakmice osim Dinama, a Modre možete pratiti OVDJE.

19:57 - Stižu sastavi.