LEGENDARNI NAPADAČ U KLUBU 100: / Ovo je uspjelo samo klupskim velikanima

Atletico Madrid se pobjedom protiv Eibara 3:1 barem na jedan dan bodovno izjednačio s Barcelonom na vrhu Primere.

6.2.2016.
18:10

Simeoneova momčad koja je u prošlom kolu izgubila u derbiju protiv Katalonaca, uspjela je preokrenuti susret protiv Eibara. Gosti su u prvoj utakmici 23. kola poveli golom Keka u 46. minuti, no do kraja su primili tri pogotka.

Ušao u 76. minuti, zabio u sučevoj nadoknadi

Golove su za Atletico zabili Gimenez (56.), Niguez (63.) i Fernando Torres (90.+1). Taj pogodak bio je posebno značajan, jer je ujedno i 100. Torresov u dresu Atletica. Napadač koji je kao velika zvijezda otišao iz madridskog kluba, a potom igrao za Liverpool, Chelsea i Milan, da bi se prije godinu dana vratio u matični klub, ubilježio je jubilarni pogodak koji ga svrstava u legende kluba.

Torres više nije moćan kao nekad, čak nije ni u prvom planu kod Simeonea, ali iskoristio je priliku nakon što je ušao u 76. minuti.

"Moja budućnost nije najvažnija, klub je u prvom planu. Nadam se da ćemo sezonu okončati trofejem", kazao je skromni Torres kojeg navijači Atletica obožavaju.