LEGENDARNI CAZORLA OPET BRILJIRA: / Villlarreal napunio mrežu Betisa na otvaranju sedmog kola Primere

Počelo je sedmo kolo španjolske Prve lige

27.9.2019.
23:03
Profimedia, Shutterstock Editorial, Bagu Blanco/BPI

Nogometaši Villarreala pobijedili su Betis na svojem terenu s uvjerljivih 5:1 u prvoj utakmici sedmog kola španjolske Primere.

U prvom poluvremenu prednost Villarreala bila je samo 1:0. Zabio je Ekambi, a asistirao mu je legendarni 34-godišnji Santi Cazorla koji je karijeru započeo u Villarrealu, a ove sezone se u njega vratio nakon šest godina u engleskom Arsenalu.

Raspad u završnici

U drugom poluvremenu Betis je doživio pravi potop.

Prvo je Betis izjednačio preko Emersona u 48. minuti, ali 20 minuta kasnije je Cazorla pogodio za 2:1.

'Žuti' su blizu vrhu

Treći gol za "Žutu podmornicu" postigao je Ekambi u 76. minuti, a posljednja dva gola Betis je primio u sudačkoj nadoknadi.

Zabili su Moreno u 92. i Chukwueze u 94. minuti.

Nakon ovog susreta Villarreal ima 11 bodova i na petom je mjestu ljestvice, a Betis je s osam bodova deveti.