LEGENDA UNITEDA OSTALA ZAPREPAŠTENA NESEBIČNIM POTEZOM PORTUGALCA: / 'Ne razumijem zašto je to napravio'

Nikako mu nije bilo jasno zašto je to napravio

25.11.2020.
12:37

Nogometaši Manchester United nisu imali problema s Istanbul Basaksehirom pobijedivši s 4-1 čime se odvojio na vrhu.

Crveni vragovi su već nakon 35 minuta vodili s 3-0 golovima Brune Fernandesa (7, 19) i Rashforda (35-11m). U nastavku je smanjio Deniz Turuc (75), a konačnih 4-1 postavio je James u drugoj minuti sudačke nadoknade.

JOŠ JEDNA ČUDESNA VEČER U LP-U: /

Ronaldo se izjednačio s Messijem, Haaland za povijest, Fernandes, Sancho i Immobile zabili strašne golove

Objasnio svoj potez

Fernandes je, inače, imao priliku postići hat-trick kada je sudac svirao najstrožu kaznu, međutim odlučio je prepustiti ulogu izvođača Rashfordu. Začudilo je to klupsku legendu Paula Scholesa pogotovo jer je Portugalac prvi izvođače penala.

"Ne razumijem ovu odluku. Fernandes je izvodio sve penale kada je igrao. Imao je priliku postići hat-trik u Ligi prvaka. Jednostavno ovo ne razumijem, ali ostvarili smo dobar rezultat pa nije učinjena prevelika šteta", kazao je Scholes. A ovaj potez komentirao je i sam Fernandes.

"Nakon posljednje utakmice rekao sam Rashfordu da može izvesti idući penal. Sjetio sam se toga. Nije važno tko izvodi penala. Bitno je da momčad zabija", poručio je.