KRAMARIĆ SE ODMAH OBRATIO ENGLEZIMA: / 'Nadam se da ćemo ih zaviti u crno, ne bi nam to bilo prvi put'

Vatrene u nedjelju čeka spektakl na Wembleyu.

15.11.2018.
23:29
Marko Prpic/PIXSELL

Hrvatska reprezentacija ostala je u igri za plasman na završni turnir Lige nacija nakon što je na stadionu Maksimir pobijedila Španjolsku sa 3-2. Golove za Hrvatsku zabili su Andrej Kramarić (54) i Tin Jedvaj (69, 90+2), dok su strijelci za goste bili Dani Ceballos (56) i Sergio Ramos (78-11m).

HRVATSKA-ŠPANJOLSKA 3-2: Neviđena ludnica na Maksimiru, Jedvaj u 93. minuti zabio svoj drugi gol za veliko slavlje Vatrenih!

"Teško mi je nešto posebno reći, moram reći da sam posebno sretan. Poslije Rusije prva utakmica pred domaćom publikom i punim stadionom, najviše se radujem navijačima, vratili smo im što su došli u ovako velikom broju. Stvarno, sretan sam kao i kada smo se vratili iz Rusije. Super pobjeda i mogućnost da završimo prvi u skupini. Nadam se da ćemo se regenerirati i iznenaditi Engleze'', rekao je Kramarić nakon utakmice za Gol.hr.

"Moramo priznati, kako timski, tako i pojedinačno, psihički i fizički nismo bili na pravom nivou. Nakon ovih tri-četiri mjeseca, vratili smo se na onu razinu koju smo htjeli. Sad možemo samo rasti, ne možemo živjeti na staroj slavi, ispred nas je novi put, danas je stvarno bila super tekma, kako za navijače tako i za nas", poručio je. Sada odluka o pobjedniku skupine pada na Wembleyu ove nedjelje.

''Možemo li ih opet zaviti Engleze u crno? Nije bilo jedanput, nadamo se da će biti ponovno. Moram reći, za mene su Englezi top ekipa, neće bit lako u gostima, bit će drugačije. Ali imamo nade, ako ponovimo timsku utakmicu kao danas, možemo dobiti Engleze", završio je.