KRALJ DRIBLINGA: / Pogledajte Messijeve majstorije od kojih se njegovim suparnicima još vrti u glavi

Nogometaši Barcelone stigli su do još jedne spektakularne pobjede nad gradskim suparnikom Espanyolom.

19.12.2016.
9:05
Screenshot

Dva gola dao je Luis Suarez, a po jedan su zabili Jordi Alba i Lionel Messi, dok je počasni pogodak gostima donio David Lopez.

CAMP NOU SE KLANJA NJEGOVOJ GENIJALNOSTI: /

Barca spektakularna, Messi dokrajčio gradskog suparnika

Messi je posebno bio inspiriran u ovoj utakmici, a od njegovih driblinga u 67. i 68. minuti igračima Espanyola (video 5:20, 6:20) se vjerojatno još uvijek vrti u glavi.

Pogodak u 89. minuti utakmice bio je Argenticu 12. ove sezone u prvenstvu te predvodi listu strijelaca zajedno sa suigračem Suarezom.

Iza njih dvojice je Cristiano Ronaldo s deset pogodaka. To mu je ujedno bio 15. gol Espanyolu te je najbolji strijelac katalonskog derbija u povijesti.

U 2016. godini Messi je dao 51 pogodak u svim natjecanjima što je najviše od svih igrača koji nastupaju u pet najjačih europskih liga.

Ako se gleda samo prvenstvo ovako izgleda njegov učinak u posljednjih pet kalendarskih godina: