KOVAČEVE TRUPE ISKORISTILE KIKS BORUSSIJE: / Bayern slavio u derbiju i stigao nadomak vrhu

Bivši izbornik i njegova momčad opet su u igri za naslov prvaka

9.2.2019.
20:47

Nogometaši Bayerna svladali su sa 3-1 (2-1) Schalke na svojoj Allianz Areni u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 21. kola njemačkog prvenstva i tako su zasjeli na drugo mjesto te smanjili zaostatak za vodećom Borussijom Dortmund na samo pet bodova, nakon što je lider ispustio vodstvo 3-0 pred svojim navijačima protiv Hoffenheima.

LUDI DAN U BUNDESLIGI: /

Kramarićev Hoffenheim napravio čudo u Dortmundu i pomogao Kovaču, Brekalo majstorski asistirao

Borussia prosula bodove

Momčad Nike Kovača povela je autogolom Brume u 12. minuti. Gosti su izjednačili u 25. minuti preko Kutucua, ali samo dvije minute poslije Lewandowski je ponovno vratio prednost Bavarcima. Konačnih 3-1 u 57. minuti postavio je Serge Gnarby koji je glavom skrenuo loptu koju je "škaricama" prema vratima poslao asistent Lewandowski.

Bayern Munich's German midfielder Serge Gnabry celebrates scoring with his team-mates during the German first division Bundesliga football match, Bayern Munich v Schalke 04 on February 9, 2018 in Munich, southern Germany. (Photo by Guenter SCHIFFMANN / AFP) / RESTRICTIONS: DURING MATCH TIME: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE TO 15 PICTURES PER MATCH AND FORBID IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO. == RESTRICTED TO EDITORIAL USE == FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050

Tako su na najbolji način iskoristili veliki preokret Hoffenheima kod vodeće Borussije Dortmund. Do 75. minute gubili su sa 3-0, da bi u samo 13 minuta postigli tri pogotka i osvojili veliki bod na Signal Iduna Parku.