ZUBAC ZABIO 8, HEZONJA NIJE IGRAO: / U NBA ligi odigrane su dvije utakmice

Zubac zabio 8 poena u poraz Clippersa od Nuggetsa

25.2.2019.
10:11

New York Knicks su sinoć upisali prvu pobjedu kod kuće nakon 18 poraza svladavši sa 130-118 San Antonio Spurse, a Denver Nuggets su bili bolji sa 123-96 od LA Clippersa Ivice Zubca.

Spomenuti hrvatski centar zabio je osam koševa i upisao sedam skokova, dvije asistencije i jedan blok za 19 minuta na parketu.

U redovima New Yorka, koji nije pobijedio u Madison Square Gardenu od 1. prosinca, najbolji je bio Damyean Dotson sa 27 koševa, a Kevin Knox je dodao 19 koševa i 10 skokova. Mario Hezonja nije ulazio u igru za New York.

ROCKETSI PONOVNO PREJAKI ZA PRVAKE: /

Bogdanović i Žižić fenomenalni, Šarić nije opravdao mjesto u početnoj petorci

Šesti poraz Spursa u nizu

DeMar DeRozan je bio najbolji pojedinac Spursa, kojem je ovo šesti poraz u sedam utakmica i nalaze se na sedmom mjestu Zapadne konferencije, sa 32 ubačaja.

Denver Nuggets su uvjerljivo sa 123-96 slavili protiv LA Clippersa, a do pobjede su ih vodili Nikola Jokić sa 22 poena i 16 skokova te Paul Millsap sa 21 poenom i 16 skokova.

Najbolji strijelac Clippersa bioo je Lou Williams koji je utakmicu završio sa 24 koša. Ivica Zubac je u 19 minuta na terenu zabio osam koševa (šut iz igre 4/11) i upisao sedam skokova te dvije asistencije i jedan blok.

Denver na drugom mjestu Zapada

Sa 41 pobjedom i 18 poraza, Denver se nalazi na drugom mjestu u Zapadnoj konferenciji iza vodećih Golden State Warriorsa.

U zadnjoj utakmici igranoj sinoć Orlando Magic je kod kuće sa 113-98 pobijedio Toronto Rapotorse. Nikola Vučević je bio najbolji kod Magica sa 23 koša i 12 skokova, a Terrence Ross kod Toronta sa 28 koševa.

Pregled rezultata utakmica sjevernoameričke košarkaške lige NBA koje su odigrane u nedjelju:

Toronto Raptors - Orlando Magic 98-113

Denver Nuggets - LA Clippers 123-96 (Ivica Zubac je odigrao 19 minuta za LA Clipperse, zabio je osam koševa i upisao sedam skokova, dvije asistencije i jedan blok)

New York Knicks - San Antonio Spurs 130-118 (Mario Hezonja nije ulazio u igru za New York)