ZUBAC I BOGDANOVIĆ ODIGRALI SJAJNE PARTIJE: / James triple-double učinkom vodio Cavse do pobjede

Priliku je dobio i Ante Žižić kojem je trener dao tek jednu minutu na terenu, ali Žižić je uspio zabiti dva koša i upisati u listu strijelaca

24.2.2018.
10:53
Screenshot

LA Lakersi na svom su terenu slavili protiv Dallas Mavericksa sa 124-102, a naš Ivica Zubac sjajno je iskoristio svoju minutažu. Ušao je s klupe, trener mu je dao 18 minuta, a on je zabio 14 koševa te je na to dodao šest skokova.

Randle je za pobjedničku momčad zabio 18 koševa, a Thomas je dodao 17. Kod poraženih su najbolji bili Matthews i Barnes sa po 19 koševa.

Dragan Bender za svoje je Phoenix Sunse započeo utakmicu u startnoj petorci u domaćem porazu od LA Clippersa 128-117. Odigrao je 29 minuta, zabio tri koša i dodao sedam skokova, a imao je i po jednu asistenciju, ukradenu loptu i dvije blokade. Booker i Warren zabili su po 27 koševa, ali gosti su imali još raspoloženiji dvojac - Williams i Harris zabili su 35, odnosno 30 koševa.

Treći Hrvat u akciji sinoć bio je Bojan Bogdanović koji je u pobjedu svojih Indiana Pacersa protiv Atlanta Hawksa 116-93 ugradio 12 poena za 31 minutu provedenu na terenu. Sabonis je za pobjednike ubacio 21 koš, a Young je dodao 20. Kod gostiju vrijedi istaknuti tek 17 koševa Taylora.

Cleveland Cavaliersi su na gostovanju kod Memphis Grizzliesa slavili sa 112-89, a junak utakmice bio je Lebron James koji je zabilježio triple-dobule učinak: zabio je 18 koševa, skočio je 14 puta te je dodao 11 asistencija. Priliku je dobio i Ante Žižić kojem je trener dao tek jednu minutu na terenu, ali Žižić je uspio zabiti dva koša i upisati u listu strijelaca. Evans i Green zabili su po 15 koševa za poražene Grizzliese.