San Antonio Spursi doživjeli su dva udarca u utakmici s Minnesotom. Ne samo što su izgubili 96:106, nego su ostali i bez ponajboljeg igrača Manua Ginobilija koji je slomio ruku.

3.1.2012.
9:11

U NBA ligi više nema nepobjedivih, oba kluba koja su dosad imala savršen skor (pet pobjeda bez poraza) Oklahoma i Miami, upisali su prve poraze.

Miami Heat je kod kuće pokleknuo pred Atlanta Hawksima 92:100, a presudila je zadnja četvrtina koju su gosti dobili 33:21. Kod Hawksa je najbolji bio Joe Johnson sa 21 košem, dok su Tracy McGrady i Al Horford dodali po 16.

Kod Heata je prvo ime susreta bio LeBron James sa 28 ubačaja, sedam skokova i šest asistencija, no to momčadi s Floride nije bilo dovoljno za pobjedu.

U svojevrsnom derbiju večeri, Oklahoma City Thunder upisala je prvi poraz sezone kod aktualnih prvaka Dallas Mavericksa 87:100. U ovom su susretu ključne bile klupe, naime pričuve Mavsa zabile su 47, a Oklahome svega 25 koševa.

Prvi strijelac prvaka bio je Dirk Nowitzki sa 26 koševa, a 17 je dodao Shawn Marion. U Oklahomi je najraspoloženiji bio Kevin Durant sa 27 ubačaja.

A San Antonio Spursi doživjeli su dva udarca u utakmici s Minnesotom. Ne samo što su izgubili 96:106, nego su ostali i bez ponajboljeg igrača Manua Ginobilija.

Argentinski je košarkaš u drugoj četvrtini slomio ruku i ne zna se koliko će izbivati s terena.

Denver - Milwaukee 91-86 (Gallinari 21k, 10s / Jackson 17k) Phoenix - Golden 102-91 (Nash 21k, 9a / Ellis 18k, 11a) Boston - Washington 100-92 (Allen 27k, Pierce 21k, 8s / Blatche 28k, 9s) New Jersey - Indiana 94-108 (Williams 22k, 8a / George 21k) New York - Toronto 85-90 (Anthony 35k, 11s / Bargnani 21k, DeRozan 21k) Miami - Atlanta 92-100 (James 28k, 7s, Bosh 19k / Johnson 21k, Horford 16, 9s) Detroit - Orlando 89-78 (Gordon 26k / Howard 19k) Minnesota - San Antonio 106-96 (Love 24k, 15s, Rodnour 19k, 9a / Duncan 16k, Jefferson 16) Dallas - Oklahoma 100-87 (Nowitzki 26k, Marion 17k / Durant 27k) Utah - New Orleans 94-90 (Jefferson 22k, Harris 19k / Jack 27k, 11a)