[VIDEO] TRAGIČAR BOGDANOVIĆ UKRAO POBJEDU SVOJOJ INDIANI: / Evo kakvom je nesmotrenošću Babo odlučio utakmicu

Odlučio se Bogdanović u ključim trenucima za jedno dodavanje u velikom luku koje je bilo lako presjeći

19.12.2017.
8:15
Screenshot

BRILJANTNA PREDSTAVA HRVATSKOG KOŠARKAŠA: Nakon Bendera i Hezonje, napadački najbolju utakmicu sezone odigrao i Šarić

BRILJANTNA PREDSTAVA HRVATSKOG KOŠARKAŠA: /

Nakon Bendera i Hezonje, napadački najbolju utakmicu sezone odigrao i Šarić

Indiana Pacersi izgubili su na svom terenu od Boston Celticsa sa 112-111, a direktni krivac za taj poraz bio je hrvatski reprezentativac, Bojan Bogdanović.

Naime, utakmica nije počela dobro za Pacerse koji su gubili čak 17 razlike nakon prve četvrtine, a najveća prednost iznosila je 19 koševa. No igrači Indiane nisu se predavali, a u posljednoj su četvrtini još više pritisnuli Celticse te su imali i pet koševa prednosti tridesetak sekundi do kraja.

A onda prava drama, rezultat je pokazivao vodstvo Indiane 111-110 devet sekundi prije kraja, a lopta je bila u posjedu Pacersa. Došla je u ruke Bogdanoviću koji ju je išao dodati suigraču koji se nalazio blizu centra igrališta, ali loptu je presjekao Terry Rozzier i snažno zakucao sa prednost i konačnu pobjedu Bostona.

Collison je umalo spasio Babu šutem iz teške pozicije, ali lopta je odsjela na obruču. Bogdanović je utakmicu završio sa 10 koševa, četiri skoka, dvije asistencije i jednom ukradenom loptom. Boston je sada na omjeru 26-7, a Indiana na 17-14.