Pravilnik upotrebi kolačića

NEVJEROJATNA SITUACIJA

SKANDAL NA KOŠARKAŠKOM DVOBOJU: Utakmica prekinuta nakon što je sudac odglumio udarac Srbina?!

Ovo se ne vidi svaki dan.

Pomalo nevjerojatna scena viđena je na dvoboju češkog košarkaškog prvenstva između Opave i Olomoucka u četvrtfinalu doigravanja. Glavni akteri bili su sudac i srpski košarkaš Darko Čohadarević.

Košarkašu Olomucka dosuđen je nesportski faul u osmoj minute druge četvrtini, ljutiti Čohadarević je krenuo prema sucu i nakon laganog kontakta glavama, sudac Stanislav Kučera pada na parket iako ozbiljnijeg udarca nije bilo.

Teatralno je pao, a utakmica je prekinuta. Završila je službenim rezultatom 20:0 za Opavu koja je tako povela u seriji 2-0. Srpski košarkaš sigurno neće igrati sljedeću utakmicu jer je protiv njega pokrenut disciplinski postupak.