[VIDEO] SENZACIONALNI POTEZ HEZONJE: / Super Mario izveo ludost o kojoj će se još dugo pričati; Dvorana se ustala na noge

Uzeo loptu, potegao kontru i akrobatski zabio

8.3.2020.
7:12
Screenshot: You Tube

Raspoložen je noćas po hrvatskom vremenu bio i Mario Hezonja. On je u Moda Center at the Rose Quarteru u Portlandu, za svoje Blazerse u porazu od Sacramento Kingsa 123:111, ušavši s klupe ukupno odigrao 22:52 minute i ubacio 16 poena, uz 3 skoka i jednu asistenciju. Šut iz igre imao je 7-11, za tricu 2-4, uz izgubljenu loptu. Bila mu je ovo najbolja utakmica sezone s najviše poena.

S jednog kraja na drugi

BABO PROTUTNJAO DETROITOM: /

Odigrao jednu od najboljih utakmica sezone; Pogledajte majstoriju za kamere i TV špice

U drugoj četvrtini, 7:15 minuta prije završetka prvog poluvremena, pri rezultatu 56:38 za Kingse, Hezonja je briljirao zabivši tricu, nakon toga je ukrao loptu, a onda iz teške pozicije zabio iza leđa akrobatski koš za pljesak svoje klupe i čitav dvorane. To možete vidjeti u priloženom videu od 1:02, kao i u priloženom videu dolje.

Rezultati NBA utakmica odigranih 7. ožujka:

Detroit Pistons - Utah Jazz 105:111 (Bojan Bogdanović 32 koša, šut 12-18, trice 3-6, 5 skokova, 2 asista Charlotte Hornets - Houston Rockets 108:99 Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets 104:102 (Ante Toni Žižić bez koša, šut 0-1) Memphis Grizzlies - Atlanta Hawks 118:101 Golden State Warriors - Philadelphia 76ers 118:114 (Dragan Bender 10 koševa, šut 3-3, trice 2-2,3 skoka, asist) Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 111:123 (Mario Hezonja 16 koševa, šut 7-11, trice 2-4, 3 skoka, asist)