ŠARIĆ ZABIO 11 POENA U POBJEDI SVOJIH WOLVESA: / Monstruozna predstava Karl-Anthony Townsa

Dario Šarić i Dragan Bender nastupili za svoju momčad

24.3.2019.
9:04

Minnesota Timberwolves Darija Šarića su sinoć u gostima sa 112-99 svladali Memphis Grizzliese, a hrvatski je košarkaš u toj pobjedi sudjelovao sa 11 koševa (šut iz igre 3/9, trice 3/6), četiri skoka, tri asistencije te po jednom ukradenom loptom i jednim blokom.

LUKA DONČIĆ UNIŠTIO AKTUALNE PRVAKE: /

Slovensko čudo od košarkaša poigralo se s Warriorsima

Karl-Anthony Towns 33 koša i 23 skoka

Najbolji strijelac utakmice i Minnesote, koja je prekinula niz od pet poraza, bio je Karl-Anthony Towns sa 33 koša i 23 skoka. Andrew Wiggins je dodao 22 koša, a Josh Okogie 17. Mike Conley je predvodio Memphis sa 23 ubačaja.

Phoenix Suns Dragana Bendera su upisali još jedna poraz, sinoć su od njih sa 112-103 bili bolji Sacramento Kings.

Bender u početnoj petorci Sunsa

Bender, koji je igrao u početnoj postavi, u 36 minuta na terenu je ubacio četiri koša (šut iz igre 2/6, trice 0/3), pridodavši tome četiri skoka, dvije asistencije i dvije ukradene lopte. Najbolji kod pobjedničke momčadi su bili Harrison Barnes i Buddy Hield sa 25 poena svaki, dok je Phoenix predvodio Devin Booker sa 32 ubačaja.

Rezultati:

Charlotte Hornets - Boston Celtics 124-117 Washington Wizards - Miami Heat 108-113 Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers 129-127 Chicago Bulls - Utah Jazz 83-114 Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves 99-112 (Dario Šarić je odigrao 26 minuta za Minnesotu, zabio je 11 koševa i upisao četiri skoka, tri asistencije, jednu ukradenu loptu i jedan blok) Golden State Warriors - Dallas Mavericks 91-126 Portland Trail Blazers - Detroit Pistons 117-112 Sacramento Kings - Phoenix Suns 112-103 (Dragan Bender je odigrao 36 minuta za Phoenix, zabio je četiri koša i upisao četiri skoka, dvije asistencije i dvije ukradene lopte)