POTUČENI DO KOLJENA: / Na internetu osvanuo video velike Cibonine sramote pod Tornjem

Košarkaši Cibone u susretu su 9.

14.11.2016.
10:09
Sanjin Strukic/PIXSELL

Cibona je u nedjelju navečer posramljena u Draženovom domu protiv branitelja naslova ABA lige i jedine neporažene momčadi ove sezone, Crvene zvezde. Tome svjedoči i konačni ishod susreta i poraz od 21 koš razlike.

POBJEDA GOSTIJU U DRAŽENOVOM DOMU: Veliki suparnik nije ostavio šansu Ciboni

Vukovi nikako nisu uspjeli pronaći ritam

U ovoj utakmici, Vukovi nikako nisu uspjeli pronaći ritam, pa je beogradski sastav već do kraja prvoga poluvremena ostvario prednost od 20 razlike (33-53). U drugom poluvremenu, Zvezda je imala i čak 25 koševa viška (39-64).

Dvorana Dražena Petrovića bila je u šoku, nitko nije znao što se događa sa košarkašima Cibone koji su u ovom srazu izgledali kao razbijena vojska. Šest minuta prije kraja bilo je još uvijek 24 razlike (57-81).

'Cibona serijom 13-0 uspjela smanjiti na 70-81'

Tada je Cibona serijom 13-0 uspjela smanjiti na 70-81, no više od toga domaći sastav nije mogao. Bila je ovo utakmica za zaborav, a trener Cibone Damir Mulaomerović je nakon dvoboja kazao kako je ovo bila možda i najlošija predstava Cibone od kad on sjedi na njezinoj klupi. Na internetu je osvanuo i video s najzanimljivijim trenucima ove utakmice, a kako je izgledala Cibonina sramota pod Tornjem i Zvezdino zamrzavanje "Vukova" na -21, možete pogledati u priloženom videu.