PAO KAO POKOŠEN: / Barcelonin hrvatski centar Ante Tomić nije predstavljao problem NBA igraču

Košarkaši Barcelone bili su domaćini NBA sastavu Oklahoma City Thunder u njihovoj pripremnoj utakmici za nadolazeću sezonu u najjačoj košarkaškoj svjetskoj ligi.

5.10.2016.
23:41
Screenshot

Najraspoloženiji pojedinac susreta bio je Barcelonin Victor Claver s 25 poena (9-12 iz igre) i četiri skoka, dok je hrvatski centar španjolske momčadi Ante Tomić ostvario učinak od deset koševa (sve do poluvremena) i šest uhvaćenih lopti za 25 minuta provedenih na parketu. Gađao je bivši hrvatski reprezentativac 4-10 iz igre, imao i četiri izgubljene lopte i sakupio šest osobnih pogrešaka.

Naigrao se pored njega Enes Kanter, turski centar koji je ogled završio s 24 koša i osam skokova, a kako je na trenutke njihov dvoboj izgledao pokazuje i snimka ove akcije u kojoj je Tomić vjerojatno želio isprovocirati prekršaj u napadu...