OVO JE NAJČUDNIJI TIME OUT U POVIJESTI KOŠARKE: / Pogledajte kako je to odradio trener Panathinaikosa

Loša igra njegovih igrača teško je pala treneru Panathinaikosa

27.10.2018.
9:00
Screenshot

Košarkaši Panathinaikosa upisali su poraz u četvrtom kolu Eurolige izgubivši od Žalgirisa 83:87 na domaćem terenu u Ateni. Gosti su tijekom cijelog susreta bili bolji, a na poluvrijeme se otišlo s velikih 11 koševa prednosti za goste.

Potpuno utihnuo

Trener PAO-a, Španjolac Xavi Pascual u jednom trenutku tijekom prvog poluvremena je pozvao minutu odmora, no kad je trebao nešto objasniti svojim igračima, jednostavno je zašutio. Kamere su uhvatile cijeli trenutak i moramo priznati, izgleda bizarno.

Poznati španjolski strateg bio je toliko smeten zbog loše igre njegovih igrača da nije mogao izustiti niti jednu jedinu riječ pa je tako time-out protekao u potpunoj tišini, naravno, ako izuzmemo navijanje s tribina.