3.2.2015.
9:42

Netsi su ovom pobjedom prekinuli niz od sedam uzastopnih domaćih poraza. Clippersi su 1:35 minute prije kraja susreta imali devet koševa prednosti, a u posljednju minutu su ušli s pet koševa viška (98:93), no Netsi su okrenuli rezultat zahvaljući trici i dodatnom bacanju bivšeg cibosa Alanu Andersonu i Jacku.

"Napokon smo prekinuli seriju domaćih poraza. Znali smo da će biti drame. Onaj poraz od prije desetak dana nije realnost," kazao je strijelac pobjedničkog koša koji je ukupno zabio šest koševa uz sedam skokova i sedam asistencija.

Netse su predvodili Brook Lopez sa 24 koša i sedam skokova, te Joe Johnson sa 22 koša i šest asistencija. Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović za Netse je igrao 18 minuta postigavši 11 koševa uz šut 4-9 iz igre, pri čemu 3-7 za tri poena. Kod gostiju najefikasniji su bili DeAndre Jordan sa 22 koša i 20 skokova, Chris Paul sa 20 koševa, te po osam skokova i asistencija, te Jamal Crawford sa 18 koševa.

Vodeća momčad NBA lige Atlanta izgubila je na gostovanju kod New Orleansa 100:115 prekinuvši niz od 19 pobjeda. Posljednji put Hawksi su izgubili u prosincu prošle godine od Milwakueea (77-107). Pelicanse su do pobjede predvodili Anthony Davis sa 29 koševa i 13 skokova, te Eric Gordon sa 20 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili Jeff Teague sa 21 i Paul Millsap sa 15 koševa.

Cleveland Cavaliersi su pobijedili Philadelphiju 97:84 ostvarivši 11. uzastopnu pobjedu. Kyrie Irving sa 24 koša, LeBron James sa 18 koševa i 11 asistencija, te Kevin Love sa 15 skokova predvodili su domaćine do pobjede. U redovima Sixersa najefikasniji su bili Jerami Grant i Robert Covington sa po 18 koševa.

Pobjedničku seriju nastavili su i Memphis Grizzlies koji su porazili Phoenix Sunse 102:101 ostvarivši sedmu uzastopnu pobjedu. Jedan od najboljih igrača utakmice bio je Marc Gasol koji je zabio 15 koševa, dodao osam skokova, te u posljednjim trenucima susreta blokirao šut Markieffa Morrisa. Mike Conley je ubacio 23, a Zach Randolph 19 koševa. Kod Sunsa najefikasniji je bio Isiah Thomas sa 24 koša.

Brooklyn - LA Clippers 102-100 Cleveland - Philadelphia 97-84 Washington - Charlotte 88-92 Toronto - Milwaukee 75-82 New Orleans - Atlanta 115-100 Oklahoma City - Orlando 104-97 Dallas - Minnesota 100-94 Phoenix - Memphis 101-102