'MOSTARSKI ŠOU' ZA 18 MINUTA: / Ivica Zubac ponovno sjajan; Dončić konačno zabio manje od 30

Ivica Zubac u 18 minuta na terenu upisao 11 koševa

27.11.2019.
9:21

LA Clippers su sinoć u gostima svladali Dallas Maverickse sa 114-99 a hrvatski košarkaš rodom iz Mostara Ivica Zubac je u 18 minuta na terenu upisao 11 koševa (šut iz igre 4/7) i sedam skokova.

Leonard predvodio pobjedničku momčad

Kawhi Leonard je predvodio pobjedničku momčad sa 28 ubačaja (Pogledajte što je čovjek sve napravio), a Paul George je dodao 26, od čega je 17 zabio u prvoj četvrtini. Skraćenu snimku najvažnijih trenutaka susreta možete vidjeti - OVDJE.

BOJAN BOGDANOVIĆ OPET NAJBOLJI U REDOVIMA JAZZA: /

Carmelo Anthony izgledao kao All-Star u pobjedi Blazersa

Obrana Clippersa, kojima je ovo šesta uzastopna pobjeda, su uspjeli zaustaviti Luku Dončića, čiji je prosjek na utakmici 30,6 poena. On je utakmicu završio sa 22 koša i osam skokova. Kristaps Porzingis je ubacio 15 koševa uz deset skokova za Maverickse kojima je ovo prvi poraz nakon pet pobjeda zaredom.

Denver Nuggets ostvarili šestu pobjedu zaredom

I Denver Nuggets su ostvarili šestu pobjedu zaredom, sinoć su kod kuće sa 117-104 bili bolji od Washington Wizardsa.

Jerami Grant je bio najbolji strijelac Nuggetsa sa 20 poena, a Will Barton je dodao 17 koševa, osam skokova i isto toliko asistencija. Kod Wizardsa najbolji je bio Jordan McRae sa 21 ubačaja. Davis Bertans, Bradley Beal i Moritz Wagner su svaki upisali po 14 koševa. Kako je to izgledalo u utakmici možete vidjeti - OVDJE.