MISLIŠ M / E ZAUSTAVITI? E, neće moći ove noći! Pogledajte Bogdanovićev ludi potez utakmice, pamtit će ga Kingsi još dugo

Babo pokazao klasu

29.4.2021.
9:02
Screenshot: You Tube

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović briljirao je noćas po hrvatskom vremenu u Sacramentu, glavnom gradu američke savezne države Kalifornija, protiv domaćih Kingsa u rekordnoj pobjedi 154:105 za franšizu iz Salt Lake Cityja. Babo je za 29 minuta igre ubacio 24 poena uz četiri skoka i tri asistencije. Šut za dva imao je 7-16, za tricu 1-5, slobodna 9-10. U prvom dijelu ubacio je 19 poena. Više o tome pročitajte - OVDJE.

Na YouTube kanalu osvanuo je video njegove sjajne predstave. Možda i svoj najbolji potez utakmice imao je u trećoj četvrtini, 6:53 prije kraja iste, pri rezultatu 88:58 za Jazzere. Rođeni Mostarac je dobio jednu loptu u kutu, bliže kutu da budemo precizniji, nakon čega je po svojoj desnoj strani prošao svog čuvara i maestralno zakucao. To možete vidjeti u videu od 2:31.