BRAVO, BABO

MISLIŠ ME ZAUSTAVITI? E, neće moći ove noći! Pogledajte Bogdanovićev ludi potez utakmice, pamtit će ga Kingsi još dugo

Babo pokazao klasu

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović briljirao je noćas po hrvatskom vremenu u Sacramentu, glavnom gradu američke savezne države Kalifornija, protiv domaćih Kingsa u rekordnoj pobjedi 154:105 za franšizu iz Salt Lake Cityja. Babo je za 29 minuta igre ubacio 24 poena uz četiri skoka i tri asistencije. Šut za dva imao je 7-16, za tricu 1-5, slobodna 9-10. U prvom dijelu ubacio je 19 poena. Više o tome pročitajte – OVDJE.

Na YouTube kanalu osvanuo je video njegove sjajne predstave. Možda i svoj najbolji potez utakmice imao je u trećoj četvrtini, 6:53 prije kraja iste, pri rezultatu 88:58 za Jazzere. Rođeni Mostarac je dobio jednu loptu u kutu, bliže kutu da budemo precizniji, nakon čega je po svojoj desnoj strani prošao svog čuvara i maestralno zakucao. To možete vidjeti u videu od 2:31.