[VIDEO] JOKIĆ DOMINIRAO, ZUBAC SE ZADNJI SMIJAO: / Clippersi zagazili prema finalu Zapada nakon trilera

8.9.2020.
8:28

Ivica Zubac i njegovi Los Angeles Clippersi poveli su 2-1 u konferencijskom polufinalu nakon jučerašnjeg slavlja protiv Denver Nuggetsa 113:107.

Iako su na kraju izašli kao pobjednici, Clippersi su zapravo većinu susreta morali ganjati rezultat.

[VIDEO] MONSTRUOZNO ZAKUCAVANJE IVICE ZUBCA: /

Hrvatski vlak pregazio je Amerikanca, a Srbin je ostao 'ukopan'

Nikola Jokić pružio je partiju na razini najboljih NBA centara. Srpski košarkaš upisao je 32 poena uz 12 skokova i 8 asistencija, no nije mu to bilo dovoljno da se utakmica prelomi na stranu Denvera. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Kod Clippersa najbolji je bio Paul George s 32 poena, dok je Kawhi Leonard zabio 23. Ivica Zubac svoju je 21 minutu iskoristio za osam poena i tri skoka, s tim da ni on ni njegova zamjena, novopečeni najbolji šesti igrač lige Montrezl Harrell, nisu imali u obrani nikakvog rješenja za Jokića u obrani.

No Zubac je zabio jedan od ključnih poena. Sredinom posljednje četvrtine zakucao je snažno preko Harrella i tako doveo utakmicu u rezultatski egal. Pogledajte to njegovo zakucavanje OVDJE.

Pobjeda Bostona

Boston Celticsi na rubu su ulaska u finale Istoka nakon što su slavili 111:89 protiv Toronto Raptorsa u petoj utakmici konferencijskog polufinala.

Celticsi su suvereno dominirali ovom utakmicom, zaustavili su najveće prijetnje Raptorsa VanVleeta i Lowryja, dok su kod zelenih na visini zadatka bili Jaylen Brown s 27 poena te Kemba Walker s 21 poenom. Sažetak te utakmice možete pogledati OVDJE.