HRVATSKI KOŠARKAŠI U FINALU: / Nakon poraza u Ljetnoj ligi, konačno smo skinuli jedan solidni skalp

Hrvatska muška košarkaška reprezentacija konačno je pobijedila ovog ljeta

23.7.2019.
20:00

Hrvatska muška košarkaška reprezentacija izborila je nastup u finalu ovogodišnjeg Kupa Borislava Stankovića koji se igra u kineskom Shenzenu zahvaljujući 75-50 (26-5, 21-14, 16-16, 12-15) pobjedi protiv Latvije u utorak. Naši košarkaši sudjeluju na prijateljskom Kupu Borislava Stankovića u Kini, a na turniru uspijeli su pobijediti solidnu reprezentaciju.

Prvu četvrtinu su pobijedili sa čak 26:5, a na poluvrijeme su imali prednost od čak 28 razlike.

HRVATSKA IMALA NA KONOPCIMA NBA UGLEDNIKA: /

Sudac katastrofalno pogriješio na našu štetu; sve iz prvog reda gledao Donovan

Najbolji u sastavu Veljka Mršića bili su Mateo Drežnjak i Marin Marić sa po 16 poena. U finalu u srijedu Hrvatska će igrati protiv domaćina Kine koja je u drugom polufinalu svladala Tunis sa 74-50.