HAWKSI OSIGURALI PETO MJESTO ISTOKA: / Hrvatski okršaj u prvom krugu doigravanja

12.4.2017.
9:51
AFP, Rob Carr

Dwight Howard je zabio 19 koševa uz 12 skokova za četvrtu uzastopnu pobjedu Hawksa koje u prvom krugu doigravanja čekaju Washington Wizardsi hrvatskog reprezentativca Bojana Bogdanovića. Atlanta je na poluvremenu vodila 63-44 i u prve dvije četvrtine je imala šut iz igre 71 posto (24-34). Kod Hornetsa je najbolji bio Jeremy Lamb s 21 poenom.

Solidni Bender

Od Phoenix Sunsa Dragana Bendera bolji su sa 129-104 bili Sacramento Kingsi koje je do pobjede predvodio Buddy Hield s 30 koševa, dok je Ty Lawson upisao svoj prvi triple-double u karijeri s 22 koša, 12 asistencija i 11 skokova.

Najbolji kod Phoenixa su bili Tyler Ulis koji je utakmicu završio s 27 koševa i Marquese Chriss s 22. Dragan Bedner je u 21 minutu za Phoenix zabio pet koševa i upisao četiri skoka i dvije asistencije. Sunsi sezonu zatvaraju s 14 poraza u 16 utakmica i imaju drugi najgori omjer u ligi s 24-57.

NBA LIGA: Atlanta Hawks - Charlotte Hornets 103-76 Minnesota Timberwolves - Okhaloma City Thunder 98-100 Dallas Mavericks - Denver Nuggets 91-109 Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans 108-96 Sacramento Kings - Phoenix Suns 129-104 (Dragan Bender je igrao 21 minutu za Phoenix, zabio je pet koševa i upisao četiri skoka i dvije asistencije)