GOSPODIN TRIPLE-DOUBLE: / Westbrook ponovno dokazao svestranost, Butler napunio koš Toronta

Russell Westbrook je sinoć upisao svoj sedamnaesti triple-double ove sezone u pobjedi Oklahoma City Thundera nad Denver Nuggetsima od 121-106.

8.1.2017.
10:08

Westbrook je utakmicu završio sa 32 koša, 17 skokova i 11 asistencija. Imao je deset pogodaka iz 20 pokušaja iz igre, uključujući sedam trica iz 12 pokušaja.

Steven Adams je ubacio 16 koševa za Oklahomu, a Victor Oladipo 15. Denver su predvodili Wilson Chandler sa 24 pogotka i Will Barton sa 21.

Chicago Bulls su uspjeli nadoknaditi zaostatak od čak 19 koševa iz treće četvrtine i na kraju nakon produžetka pobijediti Toronto Raptorse sa 123-118.

Do pobjede ih je odveo Jimmy Butler sa 42 poena od čega je 32 zabio u drugom poluvremenu i produžetku, Dwyane Wade je dodao 20 koševa, a Doug McDermott 17.

Kod Toronta je najučinkovitiji bio DeMar DeRozan sa 36 ubačenih koševa, čemu je dodao i osam skokova, dok je dobru utakmicu odigrao i Kyle Lowry kojem je samo skok nedostajo do triple-double učinka. Susret je završio s 27 poena, devet uhvaćenih lopti i dvanaest asistencija.

To je bila deseta uzastopna pobjeda Bullsa nad Torontom. Bullsi sada imaju omjer pobjeda i poraza 19-18, dok je Toronto, vodeća momčad Atlantic divizije i druga ukupno na Istoku, pao na 24-12.

NBA liga, rezultati:

Indiana Pacers - New York Knicks 123-109 Boston Celtics - New Orleans Pelicans 117-108 Chicago Bulls - Toronto Raptors 123-118 (produžetak) Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 121-106 Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 92-94 Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 82-97 San Antonio Suprs - Charlotte Hornets 102-85 Portland Trail Blazers - Detroit Pistons odgođeno