FANTASTIČNA VEČER BOGDANOVIĆA: / Babo izrešetao Miami i vodio Pacerse do pobjede u utakmici sezone

20.11.2017.
8:14

Bogdanović je uz 26 poena imao tri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu. U igri proveo 34 minute, imao je odličan šut 9/14, a sa šest pogođenih trica (6/10) izjednačio je svoj najbolji učinak u nastupima za Indianu.

Bojan je 17 od svojih 26 poena ubacio u drugom poluvremenu u kojem su Pacersi napravili uvjerljivu prednost za svoju treću uzastopnu pobjedu, a ukupno devetu u ovoj sezoni.

Dragan Bender je ubacio četiri poena (šut 1/7), uz dva skoka i jednu asistenciju u domaćoj pobjedi Phoenixa 113-105 protiv Chicaga.

Na svom su parketu slavili i Los Angeles Lakersi, koji su sa 127-109 nadigrali Denver. Ivica Zubac je za Lakerse odigrao dvije minute, ali je ostao bez učinka koji bilježi statistika.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti pobjedu aktualnih prvaka Golden Statea 118-111 na gostovanju u Brooklynu, u kojoj je Stephen Curry ubacio 39 koševa, ali je tri minute prije završetka napravio šestu osobnu pogrešku, zbog čega je morao s klupe odgledati završnicu dvoboja.