DARIO ŠARIĆ ODIGRAO NAJGORU UTAKMICU NBA KARIJERE: / Za 21 minutu na parketu u potpunosti se osramotio

Dario Šarić htjet će što prije zaboraviti utakmicu u gostima kod Kingsa u Kaliforniji

29.12.2019.
11:54

I dok su Zubac i Bogdanović odigrali značajne role igrajući za LA Clipperse i Utah Jazz, ponajbolji hrvatski Dario Šarić je u noći sa subote na nedjelju po hrvatskom vremenu pružio najlošiju utakmicu sezone u dresu Phoenixa, koji je u gostima dobio Sacramento sa 112:110. Šarić je bio u početnoj petorci te je za 21 minutu ostvario samo 2 skoka i 2 asistencije, bez postignutog koša (katastrofalan šut 0-7). Sažetak utakmice možete vidjeti - OVDJE.

PREDSTAVA ZA PAMĆENJE ZUPCA PROTIV BOGDANOVIĆA: /

Odigrao jednu od najboljih utakmica u životu

Centri Žižić, Bender i Šamanić nisu igrali

Splićanin Ante Žižić nije igrao za Cleveland, koji je dobio Minnesotu 94:88, kao niti centar Dragan Bender za Milwaukee u pobjedi 111:100 protiv Orlanda. San Antonio je svladao Detroit 136:109, a 19-godišnji centar Luka Šamanić tek treba dočekati prve minute u dresu Spursa. Mario Hezonja, koji čitave sezone ima skromni učinak u Portlandu, opet nije igrao za Blazerse, koji su izgubili od LA Lakersa sa 120:128.

Hezonja također bez prilike u Blazersima

Znači, tri hrvatska centra uopće nisu dobili priliku, isto kao niti bek šuter Mario Hezonja u Portland Trail Blazersima.