CIBONA NIJE IMALA NIKAKVE ŠANSE PROTIV FMP-A: / Ušli u crnu rupu pa na kraju izgubili 18 razlike

Ivan Novačić je sa 10 koševa bio najefikasniji kod Cibone dok je Duop Reath ubacio 19 poena za FMP koji je na omjeru pobjeda i poraza 3-0.

18.10.2019.
21:45
Marko Lukunic/PIXSELL

Košarkaši Cibone u susretu su 3. kola regionalne ABA lige upisali i treći poraz izgubivši na svom terenu od FMP-a sa 63:81.

Kao i u većini utakmica ove sezone, Cibona se držala u rezultatskom egalu sa suparnikom do pred kraj treće četvrtine da bi u završnici dvoboja potpuno pala i doživjela poraz.

BRILJANTAN NASTUP HRVATA UOČI POČETKA NBA-A: /

Hezonja oduševio u porazu Portlanda

Ključnim se pokazao početak posljednje četvrtine kada Cibona gotovo pet minuta nije postigla niti jedan poena dok je FMP ubacio devet i stigao do nenadoknadivih 66:51.