BOGDANOVIĆ NAJBOLJI U DRUGOM UZASTOPNOM PORAZU JAZZA: / Luka Dončić odigrao monstruoznu utakmicu

19.11.2019.
8:32

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je još jednu dobru večer u dresu Utah Jazza, no njegova momčad nije se baš dobro provela u utakmici protiv Minnesota Timberwolvesa. Izgubili su 112:102.

Bogdanović je bio najučinkovitiji igrač Jazza s 18 poena, no njegova momčad upisala je drugi poraz zaredom. Karl-Anthony Towns bio je igrač utakmice s 29 poena i 13 skokova, a puno mu je pomogao i Jeff Teague s 21 poenom i 11 asistencija. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

NBA KOMENTATOR IZREKAO STRAŠNU UVREDU NA RAČUN SRPSKOG KOŠARKAŠA: /

Kad je shvatio što je napravio, bilo je prekasno

Phoenix Sunsi Darija Šarića ugostili su Boston Celticse koji su se nakon minimalnog poraza kod Sacramento Kingsa razgoropadili u Arizoni i slavili 99:85. Celticsima je protiv Kingsa puknuo niz od deset pobjeda zaredom i izgledaju kao da žele stvoriti još jedan takav, čak i bez Gordona Haywarda. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Dario Šarić ubacio je devet poena uz deset skokova i tri asistencije u općenito lošoj ofenzivnoj predstavi Sunsa. Boston je predvodio Jayson Tatum s 26 poena i 11 skokova.

Dončič maestralan, Žižiću 20 minuta

U utakmici fenjeraša Istočne konferencije Ante Žižić dobio je 20 minuta za Cleveland u porazu 123:105 od New York Knicksa. Julius Randle dominirao je s 30 poena za Knickse, a hrvatski košarkaš završio je utakmicu s pet poena i šest asistencija. Sažetak te utakmice pogledajte OVDJE.

Ivica Zubac i njegovu Los Angeles Clippersi upisali su još jednu pobjedu, a hrvatski košarkaš upisao je double-double za 20 minuta na terenu. Zubac je ubacio 12 poena uz deset skokova, a junak Clippersa u pobjedi 90:88 bio je Paul George koji je zabio tricu za pobjedu u posljednjim trenucima utakmice. George je završio utakmicu s 18 poena, a najbolji je u dresu Clippersa bio Harrell s 28 poena. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

U teksaškom duelu najraspucaniji kauboj bio je Slovenac Luka Dončić koji je odigrao još jednu monstruoznu partiju. U pobjedi 117:110 protiv San Antonio Spursa Dončić je za svoj Dallas ispucao čak 27 šuteva, od kojih je 14 pronašlo dno mrežice. Utakmicu je završio s 42 poena, 11 skokova i 12 asistencija. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Houston Rocketsi trenutno su jako vrući. Upisali su svoju osmu pobjedu zaredom. Portland Marija Hezonje stradao je u Teksasu 132:109. Hezonja je za osam i pol minuta zabio dva poena uz pet skokova. Tandem James Harden-Russell Westbrook kombinirano su zabili 64 poena. Pogledajte sažetak utakmice OVDJE.

U ostalim utakmicama Milwaukee Bucksi su upisali svoju četvrtu pobjedu u nizu. Kod Bullsa su slavili 115.101. Toronto Raptorsi su također uvjerljivo svladali Hornetse s 36 razlike, dok su Indiana Pacersi na gostovanju kod Netsa slavili 115:86.

Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 102:112

Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder 90:88

New York Knicks - Cleveland Cavaliers 123:105

Brooklyn Nets - Indiana Pacers 86:115

Toronto Raptors - Charlotte Hornets 132:96

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 101:115

Houston Rockets - Portland Trail Blazers 132:109

Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 117:110