BENDER ODLIČAN U NOVOM PORAZU SUNSA: / Lakersi iznenadili Westbrooka i društvo na njihovom terenu

Ivica Zubac nije igrao za Los Angeles Lakerse

5.2.2018.
8:35
Screenshot

U NBA ligi sinoć je odigrano šest susreta, a od naših košarkaša nastupio je jedino Dragan Bender. Njegovi Phoenix Sunsi poraženi su na svom terenu od Charlotte Hornetsa 110-115, a naš košarkaš bio je sjajan.

Za 26 minuta na terenu ubacio je 18 koševa te na to dodao šet skokova i jednu asistenciju. Iz igre je gađao 7/9 odnosno sjanih 77,8%, a jedina dva promašaja bila su za tricu koju je gađao 4/6 (66,7%).

Prvi strijelac momčadi bio je Josh Jackson sa 23 poena, a TJ Warren ubacio je 21. Kod gostiju se istankuo Dwight Howard sa 18 koševa i 14 skokova, a Batum je dodao 22 poena. Sunsi su bili u prednosti čak tri četvrtine, ali su na kraju ipak popustili i upisali 36. poraz u sezoni.

Valja istaknuti i poraz Oklahoma City Thundera koje su na njihovom terenu iznenadili LA Lakersi sa 108-104. U napetoj utakmici goste je do pobjede vodio Brook Lopez s 20 poena, pet skokova i pet asistencija. Za Oklahomu je odličnu partiju odigrao Russell Westbrook zabivši 36 koševa, a Paul George dodao je 26. Ivica Zubac nije nastupio za Lakerse.

Rezultati:

Boston Celtics - Portland Trail Blazers 97-96 Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks 94-109 New York Knicks - Atlanta Hawks 96-99 Toronto Raptors - Memphis Grizzlies 101-86 Oklahoma City Thunder - LA Lakers 104-108 Phoenix Suns - Charlotte Hornets 110-115