AKTUALNI PRVACI SU NEZAUSTAVLJIVI: / Pogledajte kakvim su spektakularnim potezima izluđivali Wolvse

Denver Nuggets kod kuće sa 127:120 bili bolji od San Antonio Spursa

11.2.2020.
9:45
Screenshot: Twitter

Toronto Raptors upisali su noćas po hrvatskom vremenu svoju 15. pobjedu zaredom, svladavši sa 137:126 gostujuće Minnesota Timberwolvese. Do pobjede ih je predvodio All Star igrač momčadi Giannisa Antetokounmpoa, sjajni Pascal Siakam sa 34 koša, od čega je 14 zabio u zadnjoj četvrtini. Najveća zvijezda Raptorsa Kyle Lowry dodala je 27 koševa i 11 asistencija, a OG Anunoby 25 koševa i 12 skokova. Najzanimljivije trenutke dvoboja možete vidjeti - OVDJE. Inače, to je najduži pobjednički niz za kanadsku NBA momčad, a trenutno je najduži aktivni u ligi...

FANTASTIČNI BOGDANOVIĆ IZVEO LUDOST GODINE: /

Nećete vjerovati što je napravio zvijezdi Dallasa; Ovo je totalno ponižavanje

D'Angelo Russell u prvoj utakmici za Minnesotu ubacio 22 koša

D'Angelo Russell je u prvoj utakmici za Minnesotu nakon prelaska iz Golden State Warriorsa ubacio 22 koša, dok je fantastični Karl-Anthony Towns upisao 23 poena i deset skokova.

Luka Šamanić nije igrao za Spurse

Denver Nuggets su kod kuće sa 127:120 bili bolji od San Antonio Spursa, a do pobjede su stigli nakon što su nadoknadili zaostatak od 23 koša iz treće četvrtine. Jamal Murray je bio najbolji strijelac Nuggetsa sa 26 koševa, a Paul Millsap je ubacio 22. LaMarcus Aldridge je bio najbolji strijelac Spursa i utakmice sa 33 ubačaja, a Luka Šamanić nije ulazio u igru. Što se sve događalo u dvoboju možete vidjeti - OVDJE.

Lakersi bolji od Sunsa

Los Angeles Lakers nisu imali problema protiv gostujućih Phoenix Sunsa koje su pobijedili sa 125:100. Anthony Davis je zabio 25 koševa uz deset skokova, a Rajon Rondo 23 koša za Los Angeles.

Sunse, koji su igrali bez Deandre Aytona, predvodio je Mikal Bridges sa 18 koševa i šest skokova. Ovo je šesti poraz za Sunse u sedam zadnjih utakmica. Pogledajte OVDJE što se sve događalo u dvoboju.

Giannis Antetokounmpo nije igrao zbog rođenja sina

Milwaukee Bucks su sa 123:111 bili bolji od gostujućih Sacramento Kingsa, a Eric Bledsoe i Khris Middleton su zabili svaki po 28 koševa za pobjedničku momčad. Centar Brook Lopez je dodao 20 koševa za Buckse, a Giannis Antetokounmpo nije igrao zbog rođenja sina.

U preostalim utakmicama Brooklyn Nets su sa 106:105 nadigrali Indiana Pacerse u Indianapolisu, Miami Heat je u gostima sa 113:101 bio bolji od Golden State Warriorsa, Orlando Magic kod kuće sa 135:126 od Atlanta Hawksa, a Charlotte Hornets sa 87:76 od domaćih Detroit Pistonsa.

Rezultati NBA utakmica odigranih 10. veljači:

Detroit Pistons – Charlotte Hornets 76:87 Indiana Pacers – Brooklyn Nets 105:106 Orlando Magic – Atlanta Hawks 135:126 Toronto Raptors – Minnesota Timberwolves 137:126 Milwaukee Bucks – Sacramento Kings 123:111 (Dragan Bender nije igrao za Milwaukee) Dallas Mavericks – Utah Jazz 119:123 (Bojan Bogdanović je odigrao 33 minute za Utah, zabio je 23 koša i upisao tri skoka i dvije asistencije) Denver Nuggets – San Antonio Spurs 127:120 (Luka Šamanić nije ulazio u igru za San Antonio) Golden State Warriors – Miami Heat 101:113 Los Angeles Lakers – Phoenix Suns 125:100 (Dario Šarić nije igrao za Phoenix)