KLADIONIČARI, JESTE LI OVO POGODILI: / Četiri remija, Vrsaljko isključen i skrivio penal

Sve četiri dosadašnje nedjeljne utakmice 3. kola Serie A završile su rezultatom 2:2, a nedjelju neće po dobrome pamtiti hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko, koji je isključen.

13.9.2015.
17:52
Pixsell, Goran Jakus

Branič Sassuola Vrsaljko prvo je u 83. minuti dobio prvi žuti, a samo minutu kasnije i drugi žuti jer je skrivio jedanaesterac, kojeg nije iskoristio igrač Atalante Moralez.

Strinić na klupi, Jajalu 90 minuta za Palermo

Empoli i Napoli su također remizirali 2:2, a Ivan Strinić je bio na klupi momčadi iz Napulja. U remiju Palerma i Carpija (2:2) Mato Jajalo je odigrao cijeli susret za Sicilijance, a Igor Bubnjić za novoga prvoligaša. Efikasno kolo započeli su Verona i Torino (2:2), dok je navečer na rasporedu milanski derbi Milana i Intera.

Na ljestvici vode Chievo, Torino, Roma, Sassuolo i Palermo.