KATASTROFALNE POGREŠKE REALA: / Izbacit će ih iz Kupa!

2.12.2015.
23:21

Ne samo da je nastupio, već je Denis Čerišev u trećoj minuti i zabio gol za 'kraljevski klub', a do kraja utakmice još je Isco dvaput probio mrežu domaćina koji će vjerojatno dugo slaviti ovaj poraz (1:3). Problem za trenera Rafu Beniteza i njegovu svitu jest što ruski reprezentativac nije imao pravo nastupa. Prošle sezone je bio na posudbi u Villarrealu, a tamo je zaradio tri žuta kartona, a suspenziju nikad nije stigao odraditi u Kupu.

Realov stručni stožer je pogrešku tek shvatio početkom nastavka, te je Benitez nesretnog Čeriševa povukao s travnjaka u 40. sekundi drugog poluvremena (!?). Umjesto njega je ušao Mateo Kovačić, ali pravila su više nego jasna. No, to nije bio jedini kiks Reala, na klupi je bio Borja Mayoral, koji je u finalu juniorskog Kupa lani zaradio crveni karton, te također nije odradio suspenziju.

Cijeli nogometni svijet se u srijedu navečer smijao Realu. Kako je moguće da tako veliki klub tako kiksa?!