Pravilnik o upotrebi kolačića

NIJE MOGLO GORE

KATASTROFA VATRENIH NA ISTEKU POLUVREMENA: Primili gol, ostali bez dvojice za Slovačku, Kovačić šepajući napustio travnjak

Hrvatske je povela preko Vlašića u devetoj minuti, a Bale je izjednačio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela

Završetak prvog poluvremena u Cardifu donio je nekoliko loših vijesti za hrvatske navijače. Domagoj Vida i Dejan Lovrena zbog kartona koje su primili neće moći nastupiti protiv Slovačke.

Loše vijesti

Također, loša je vijest što je Gareth Bale zabio za 1:1, a možda je i najgore što je u uvodu u akciju za pogodak Ben Davies žestoko startao nad Mateom Kovačićem. Vatreni je nakon toga šepao te se nije pojavio u nastavku susreta. Umjesto njega zaigrao je Ivan Rakitić.

Iako su igrači prosvjedovali zbog te situacije sudac nije vidio ništa sporno te nije poništio Baleov pogodak.