Pravilnik o upotrebi kolačića

REAKCIJE

KAPETAN DINAMA POJASNIO RAZLOGE PORAZA: Ademi otkrio zašto Modri nisu osvojili novi trofej

Hrvatski prvak nije se dobro proveo u Puli

Nogometaši Rijeke po peti su put osvojili hrvatski Kup nakon što su u finalnom susretu u Puli na stadionu Aldo Drosina pobijedili Dinamo sa 3-1.

Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.

JE LI BIO PENAL ZA DINAMO? Oko sokolovo donijelo konačnu presudu, evo što kaže o situaciji koja je skoro skupo koštala Riječane

BIŠĆAN BRILJIRAO NAKON VELIKE POBJEDE: Treneru Rijeke o jednoj se stvari nikako nije dalo pričati: ‘Ma ne trebamo sada…’

Razočarani kapetan

Nakon susreta kapetan Dinama Arijan Ademi bio je razočaran.

“Gledatelji su mogli uživati u nogometu. Čestitamo Rijeci, šteta što nismo iskoristili svoje prilike. Što reći? Šteta. Oni su svoje prilike iskoristili i pobijedili. Nisu nas iznenadili, sve smo znali, ne znam što bi rekao. Imali smo toliko šansi, no to je nogomet”, kazao je kapetan Ademi za HRT.

Lopta nije htjela u gol

“Ova momčad je napravila velike stvari, s kojima možemo biti sretni. Odigrali smo maesteralnu sezonu, no šteta za ovaj Kup. Lopta jednostavno nije htjela u gol”, zaključio je Ademi.

Dinamo je osvojio naslov prvaka te su odigrali povijesnu sezonu u Europi.