POGLEDAJTE KAOS I TUČNJAVU U DOMU SPORTOVA: / BBB-i utrčali u teren i napali igrače, utakmica prekinuta!

Trebao je to biti veliki derbi hrvatskog futsala. No, utakmica između Futsal Dinama i Nacionala je prekinuta par minuta prije poluvremena, pri vodstvu gostiju 2:0.

30.3.2016.
21:59
Screenshot

Pritom je najlošije prošao vratar Nacionala Ivica Pavlić, koji je u općem metežu zadobio udarac u glavu. Do verbalnog okršaja na tribinama došlo je zbog toga jer su članovi Nacionala iz solidarnosti prema Splićanima, nedavno postali članovi Hajduka.

"Policija je zatvorila dvoranu i nikog ne pušta van dok ne dođe pojačanje, da identificiraju napadače”, objavio je Nacional na svom Facebook profilu. Pogledajte video incidenta:

Pogrdna skandiranja

Od početka utakmice krenula su skandiranja: "tovarske pič*e" i "ubij tovara". Zagrebački Nacional je u znak protesta prema Hrvatskom nogometnom savezu koji je smijenio Ivu Zokovića, dugogodišnjeg predsjenika MNK Split Tommyja iz Komisije za mali nogomet, odlučio je cijelu momčad učlaniti u Hajduk.

Napadnut i predsjednik Nacionala

Četrdesetak Boysa krenulo je prema navijačima Nacionala koji su bili smješteni iza gola. Portal Nogometplus.net navodi kako je, osim vratara, napadnut i predsjednik Nacionala Ivica Đolo. On je, navodno, od početka utakmice s tribina verbalno provocirao igrače Futsal Dinama.

Nakon što su pripadnici BBB-a upali u teren, momčad Nacionala povukla se u svlačionice, nemajući namjeru nastaviti susret. U 22 sata stigla je odluka o prekidu utakmice.

Nacional je vodeća momčad prvenstva, s 45 bodova iz 16 utakmica, Futsal Dinamo je treći, s 11 bodova manje.

NAVIJAČKO DIVLJANJE NA UTAKMICI FUTSALA: Ovako su izgledali neredi u 'dvojci' Doma sportova