Pravilnik upotrebi kolačića

SEVILLA SE SPASILA

KAKVA UTAKMICA U ŠPANJOLSKOJ: Pala četiri gola, dva crvena, promašeni penal i majstorija Francuza

Luda utakmica odigrana je u Španjolskoj.

Sjajnoj predstavi svjedočila je publika na stadionu Ramón Sánchez Pizjuán. Sevilla je tamo dočekala Villarreal u 32. kolu španjolskog prvenstva. Gosti su poveli u 36. minuti preko Rabe. Novi udarac za domaćine uslijedio je u 62. kada je Ben Yadder dobio drugi žuti karton. Brzo je Villarreal to iskoristila te je u 68. već bilo 2:0.

Tada se probudila Sevilla. Gosti su prvo ostali također bez jednog igrača jer je isključen Costa u 76. minuti zbog igranja rukom u kaznenom prostoru.

Nolito je stavio loptu na bijelu točku, ali vrata je zaustavio njegov pokušaj. Minu kasnije uspio me ipak zabiti. U 82. je N’Zonzi zabio prekrasan gol za konačnih 2-2 i podjelu bodova.