KAKVA NEUGODNOST ZA HRVATSKOG NAPADAČA: / Nezadovoljni trener ga zamijenio već u 39. minuti

Nogometaši Milana neće po dobru pamtiti gostovanje kod Verone. U gostima kod posljednjeplasirane momčadi, "rossoneri" su su poraženi 2:1, u jednoj od najlošijih utakmica sezone.

25.4.2016.
19:50

Započeo je utakmicu da bi ga trener Del Neri, nezadovoljan njegovom igrom, zamijenio već u 39. minuti utakmice. Umjesto Rebića, ušao je Romulo.

Milan poveo, Verona preokrenula

Što se tiče tijeka utakmice, Jeremy Menez doveo je Milan u vodstvo u 21. minuti, ali je Verona preokrenula u nastavku. U 72. minuti s bijele točke izjednačio je Giampaolo Pazzini, nakon što je rukom u kaznenom prostoru igrao Alessio Romagnoli.

Golčina Siligardija iz slobodnjaka

Verona, koja je posljednja s 25 bodova, pet manje od predzadnjeg Frosinonea, do tek četvrte pobjede u prvenstvu, došla je u sudačkoj nadoknadi. Luca Siligardi zabio je golčinu iz slobodnjaka s gotovo 25 metara udaljenosti.