KAKVA GESTA JUVEOVOG VEZNJAKA: / Nakon ovih riječi Pjaca se ne može ljutiti na njega

Hrvatski nogometaš Marko Pjaca imao je priliku u nedjelju protiv Empolija upisati prvijenac u dresu Juventusa.

2.10.2016.
21:12
Screenshot

NA KRILIMA ARGENTINACA: Juve u pet minuta dao tri gola, Pjaca skoro upisao prvijenac

NA KRILIMA ARGENTINACA: /

Juve u pet minuta dao tri gola, Pjaca skoro upisao prvijenac

U 74. minuti utakmice Mario Lemina sjurio se u 16-erac. Iako je Pjaca bio u sam na drugoj strani, odlučio je sam završiti akciju. Njegov udarac završio ravno u vratara. Juventus je u tom trenutku imao 3:0 pa je vjerojatno da je i Lemina želio komad slave jer je pobjeda već bila u rukama.

Pjaca se nije pretjerano naljutio na suigrača pogotovo ako se uzme u obzir kako bi npr. Cristiano Ronaldo regirao da mu suigrač u toj situaciji nije dodao.

Da u Juventusu vlada jedinstvena sloga među nogometašima potvdio je i Lemina kada se nakon utakmice ispričao Pjaci te mu je putem Twittera poručio:

"Žao mi je brate, nisam te vidio. Bit će drugih prilika". Zaista lijepa gesta.

Situaciju iz 74. minute možete pogledati od 5:20 na videu.