JUVENTUS SLAVIO NA BUFFONOVOM OPROŠTAJU: / Prvaci pobjedom proslavili naslov, Mandžukić izborio penal

Juve je u nevažnoj utakmici, jer je naslov osigurao ranije, a Verona je odavno ispala, došao do pobjede-

19.5.2018.
17:15

Juventus je u Torinu proslavio još jedan naslov prvaka Italije pobjedom protiv Verone 2-1, no utakmica će se pamtiti po oproštaju legendarnog vratara Gianluigija Buffona.

BUFFON NIJE MOGAO ZAUSTAVITI SUZE: /

U trenutku kada je izlazio s travnjaka stadion je eksplodirao od emocija

Buffon (44) je u subotu nakon 656 službenih nastupa u svim natjecanjima, devet naslova prvaka Italije i 17 godina vjernosti branio zadnju utakmicu za Juventus.

Dugogodišnji čuvar mreže Stare dame u zadnjoj utakmici po 301. put nije primio gol jer je, uz ovacije cijelog stadiona, izašao iz igre u 63. minuti.

Juve je u nevažnoj utakmici, jer je naslov osigurao ranije, a Verona je odavno ispala, došao do pobjede pogocima Ruganija (49) i Pjanića (52), dok je za goste pogodio Cerci (78). Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juve i u 85. minuti izborio kazneni udarac kojeg je promašio Liechsteiner, koji također napušta torinsku momčad.